• +90 (344) 215 82 25
  • info@ekodeck.com.tr
Hakkımızda

Firmamız 2009 yılında faaliyetine başlamıştır. Kompozit panel geri dönüşüm sektöründe her geçen gün kendini geliştirmekte olup sağlam ve emin adımlarla yoluna devam etmektedir. Vizyonumuzda sağlamlık, kalite, uygun fiyat ve buna paralel olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Ekodeck kompozit ürünler, Ekodeck Kompozit Panel Orman Ürünleri Geri Dönüşüm Ltd. Şti. tarafından üretilmekte ve pazarlanmaktadır. Uzun yıllar ekstrüzyon metoduyla üretim tecrübesine sahip profesyoneller tarafından kurulmuş olan ekodeck, en gelişmiş teknolojileri ve en kaliteli hammaddeleri kullanmanın yanı sıra konusunda uzman profesyonelleri bünyesinde istihdam eder.

Ekodeck ürünleri Ekodeck’ in Kahramanmaraş merkezdeki tam otomasyona sahip modern üretim tesislerinde imal edilmektedir. Üretimde kullanılan ahşap tozu tamamen organiktir ve standardın sağlanabilmesi için aynı tesis içerisinde öğütülmektedir. Yıllık 24.000 ton hammadde hazırlama kapasitesine sahip tesislerde yılda 10.000 ton nihai mamül üretilmektedir.

Vizyon 

Hem bireysel hem de kurumsal pazarda iddialı bir konuma gelebilmek, pazar payını en üst seviyelere çıkarmak ve Türkiye’de Deck denilince akla gelen isim olmaktır.

Misyon

Müşterilerimize etkin ve verimli bir şekilde kullanabilecekleri ürün ve hizmetlerimizi en kaliteli biçimde sunmak. Müşterilerimize sorunsuz ürün ve hizmet sunmak ve eksiksiz müşteri memnuniyeti sağlamak.